Расчет маршрута
Расчет маршрута



Читайте новый цикл статей:

Виза в Хорватию для украинцев

 

Внимание! Виза в Хорватию для гражадн Украины по биомерическим паспортам не требуется!

Если у Вас старый паспорт, то визу придется получать.

     На нашем сайте опубликована вся информация о визах в Хорватию для украинцев в 2016 году. Во многих случаях мы цитируем информацию консульства поэтому на сайте может встречаться, как русские, так и украинские фрагменты текста. Мы надеемся, что данная информация поможет вам получить визу и совершить прекрасное путешествие.

          Если Вам необходима  виза в Хорватию для россиян, то вам сюда.
          Если Вам нужна виза в Хорватию для украинцев, то читайте информацию ниже.

 

ukrainevisa

 

Нужна ли виза в Хорватию

 На протяжении последних 7 лет каждый летний сезон правительство Хорватии вводило без визовый въезд в Хорватию для жителей Украины. Таким образом виза в Хорватию для украинцев не требовалась. Но в 2013 году Хорватия вошла в Евросоюз и теперь все граждане Украины для посещения Хорватии обязаны получать визу. Обращаем ваше внимание, что ранее много туристов прилетало в аэропорт Хорватии Дубровник, чтобы оттуда добраться до Черногории. Теперь такой вариант поездки исключен, так как требуется виза в Хорватию для украинцев,  а вот виза в Черногорию для украинцев по прежнему не нужна.

 Количество въездов  в визе Хорватии

 Многие туристы находясь в Хорватии любят совершать экскурсии в ближайшие безвизовые страны ( Черногория, Албания, Македония, Сербия итд). Не забывайте, что после ввода визы в Хорватию для украинцев это стало сделать не так просто. При получении визы в Хорватию вам нужно указать количество въездов в Хорватию. Если виза в Хорватию будет однократная, то обратно в страну Вас уже не пустят.

Въезд в Хорватию по Шенгенской визе

 Въезд в Хорватию по шенгенской визе возможен. Для путешествия у Вас должна быть открытая Шенгенская виза класса С или D любого государства Шенгенской зоны. Но все таки жителям Украины дешевле и проще оформить визу в Хорватию в хорватском консульстве, чем получать визу в консульстве другого государства и производить въезд в Хорвтаию по Шенгенской визе.

Как получить визу в Хорватию

 Получить визу в Хорватию в 2016 году не будет очень сложно. Достаточно собрать указанный пакет документов и виза в Хорватию будет вами получена. Визу в Хорватию можно получить не только в консульстве, а и в визовом центре. Не стоит забывать, что визовый центр возьмет с вас около 200 гривен за свои услуги. Также можно обратиться в туристичекие агентсва либо всегда можно заехать в Хорватию по шенгенской визе

Цена и сроки получения визы в Хорватию

Срок оформления визы в Хорватию для украинцев составляет 5 рабочих дней, если виза требуется в более сжатые сроки, вы всегда можете обратиться в консульский отдел Хорватии с пояснениями зачем вам необходима срочная виза в Хорватию.

Збір сплачується при поданні документів. У разі відмови консульський збір не повертається.

Консульський збір за заяву на отримання візи HRK EUR USD
короткотермінова віза 260,00 35 44

 

Українські громадяни, що звільняються від сплати консульського збору при поданні заяви на отримання візи:

(a) близькі родичі (чоловік/дружина, діти, батьки, дідусі і бабусі, а також онуки) громадян Хорватії або громадян України, які на законних підставах проживають на території Хорватії
(b) члени офіційних делегацій, які на основі офіційного запрошення беруть участь у зустрічах, нарадах, переговорах або у програмах обміну
(c) члени національних і регіональних урядів і парламентів, конституційних і верховних судів
(d) учні, студенти, аспіранти і викладачі, які їх супроводжують, що їдуть з метою навчання або професійного стажування
(e) інваліди та особи, які, за потребою, їх супроводжують
(f) особи, які здійснюють подорож з гуманітарних причин, а також з метою отримання термінової медичної допомоги, а також особи, які їх супроводжують, та особи, які їдуть на похорони близьких родичів, чи особи, які відвідують тяжко хворого близького родича;
(g) учасники міжнародних спортивних змагань і особи, які їх супроводжують
(h) особи, які беруть участь у наукових, культурних і мистецьких заходах, включаючи університетські та інші програми обміну
(i) учасники офіційних програм обміну, які організують міста-побратими та інші місцеві органи
(j) журналісти та члени технічного персоналу, який їх супроводжує
(k) пенсіонери
(l) водії, які займаються міжнародними перевезеннями товарів та пасажирів на державну територію країн-членів транспортними засобами, зареєстрованими в Україні
(m) члени екіпажу, які супроводжують потяги, вагони-рефрижератори, локомотиви у потягах міжнародного сполучення, які прямують на територію країн-членів
(n) діти віком до 18 років i діти на утриманні віком до 21 року
(o) представники релігійних общин
(p) представники різних професій, що беруть участь у міжнародних виставках, конференціях, симпозіумах, семінарах та інших подібних заходах, що відбуваються на державній території країн-членів
(q) учасники віком до 25 років, які беруть участь у семінарах, конференціях, спортивних, культурних або освітніх заходах, що проводяться некомерційними організаціями
(r) представники громадських організацій, які подорожують з метою освітньої підготовки, семінарів, конференцій, у тому числі в рамках програм обміну;
(s) учасники офіційних програм прикордонного співробітництва Європейського союзу, таких як Європейське Сусідство (European Neighbourhood and Partnership Instrument - ENPI)


Виза в Хорватию через посредников

Если вы совершаете поездку в Хорватию через туристическое агентство или не хотите самостоятельно получать визу, то визу в Хорватию для украинцев возможно получить через аккредитованное в консульстве Хорватии компанию. Тут вы можете загрузить список аккредитованных компаний. Это является в какой то мере перестраховкой, что вас не обманут посредники.

Адреса посольства и консульства Хорватии в Украине

 Посольство Республіки Хорватії в Україні
Адреса вул. Артема 51/50  01901 Київ Україна
Тел. 00380 44 486 2122, 489 8730 
Черговий телефон: 00380 95 271 46 75 (лише у термінових випадках у неробочий час) 
Iнформацію щодо віз та консультація: 00380 44 489 87 50 лише з 15 до 17 години 
Факс: 00380 44 484 6943 
E-mail: croemb.ukraine@mvpei.hr

Час роботи Посольства:
понеділок-п'ятниця 9,00-17,00

Час роботи Консульського відділу Посольства (для відвідувачів):
прийом осіб, що особисто подають документи: понеділок-четвер 09,30-11,30
прийом туристичних агенцій: понеділок-четвер 12,00-14,00
видача віз: понеділок-четвер 16,00-17,00

 

Визовые центры для получения визы в Хорватию в 2014 году

Кроме консульства Хорватии вы можете получить визу в Хорватию в визовых центрах Хорватии которые расположены в следующих городах Украины:

у Києві – вул. Льва Толстого, 39;

у Донецьку – Ленінський проспект, 4А;

у Львові - вул. Братів Міхновських, 1;

в Одесі - вул. Старопортофранківська, 103;

у Харкові - вул. Червоношкільна набережна, 18А.

Усю інформацію про роботу візових центрів можна знайти на інтернет-сторінці VFS Global: http://www.vfsglobal.com/Croatia/Ukraine/index.html, або за телефонами +38 050 1179055 або +38 044 5949656.

Детальная информация консульства Хорватии  по всем вопросам

ПОЇЗДКИ ГРОМАДЯН УКРАЇНИ ДО ХОРВАТІЇ

Українські громадяни, які їдуть до Республіки Хорватії повинні мати ВІЗУ.

З 1 липня 2013 року Республіка Хорватія застосовує Угоду між ЄС і Україноюпро спрощений порядок видачі віз.

Віза це дозвіл на транзит через територію Республіки Хорватії або на перебування до трьох місяців у період шість місяців від дати першого в’їзду.

Лише наявність візи не є гарантією в’їзду на територію Республіки Хорватії, інші, визначені законом, умови в’їзду іноземців на територію Республіки Хорватії теж повинні бути виконані. (Закон про іноземців, "Офіційна газета" № 130/11 ст. 34, 35, i 36).

Іноземець не може працювати в Хорватії на основі візи.

В’ЇЗД НА ОСНОВІ ШЕНГЕНСЬКИХ ДОЗВОЛІВ НА ПЕРЕБУВАННЯ/ВІЗ

Відповідно до рішення Уряду від 18 грудня 2013 року продовжено дію Рішення Уряду про тимчасовий полегшений в’їзд іноземців до Республіки Хорватії, на основі якого іноземні громадяни, які є власниками:

• дозволу на проживання виданого в одній з країн членів Шенгенського простору,

• шенгенської візи типу C (дво-  або багаторазової ) або

• довготривалої візи типу D, яку видала одна з країн членів Шенгенського простору,

тимчасово нe потребують візу для в’їзду і короткотермінового перебування в Хорватії, або для транзиту через Хорватію.
Наведені Шенгенські дозволи повинні бути дійсними і на момент виїзду з Республіки Хорватії та давати право на в’їзд до Шенгенського простору.
Спрощений порядок в’їзду для іноземців діє до 31 грудня 2014 року.

 

ПОДАННЯ ДОКУМЕНТІВ НА ОТРИМАННЯ ВІЗИ

Заява на отримання візи подається на спеціальному бланку не раніше, ніж за три місяці до запланованої подорожі, в Посольстві Республіки Хорватії в Києві або у візових центрах у наступних містах:

у Києві – вул. Льва Толстого, 39;

у Донецьку – Ленінський проспект, 4А;

у Львові - вул. Братів Міхновських, 1;

в Одесі - вул. Старопортофранківська, 103;

у Харкові - вул. Червоношкільна набережна, 18А.

Усю інформацію про роботу візових центрів можна знайти на інтернет-сторінці VFS Global: http://www.vfsglobal.com/Croatia/Ukraine/index.html, або за телефонами +38 050 1179055 або +38 044 5949656.

ЗАЯВА НА ОТРИМАННЯ ВІЗИ ПОДАЄТЬСЯ ОСОБИСТО. У виключних випадках, з поважних причин, іноземець може подати документи не особисто, але для отримання візи обов’язково повинен з’явитися у посольство / консульство особисто.

Іноземець, який вписаний у проїзний документ іноземця-заявника, також заповнює заяву на отримання візи на спеціальному бланку.

Заяви на отримання візи можна подавати через агенції, акредитовані у Посольстві, якщо це туристичний візит. Список акредитованих агенцій. 

ДОКУМЕНТИ НА ОТРИМАННЯ ВІЗИ

1. зaява на отримання візи – заповнюється великими друкованими латинськими літерами, заява повинна бути заповнена і підписана особисто (ВАЖЛИВО: у заяві повинні бути 2 підписи (в пункті 37 i в кінці)

2. дійсний закордонний паспорт:

· термін дії закордонного паспорту повинен перевищувати термін дії візи щонайменше на три місяці

· дата видачі закордонного паспорту не може перевищувати термін 10 років

· у закордонному паспорті повинно бути щонайменше дві чисті сторінки для внесення візи

3. кольорова фотокартка (3,5x4,5 см)

4. підтвердження про дійсне медичне страхування та страхування від нещасного випадку (мінімальна сума страхового покриття повинна складати 30.000 Євро)

Належне і дійсне медичне страхування та страхування від нещасного випадку покриває витрати, які можуть виникнути під час перебування іноземця в Хорватії у зв’язку з:

- невідкладною медичною допомогою та/або терміновою госпіталізацією, або

- поверненням іноземця в країну проживання, у зв’язку зi станом здоров’я, або

- транспортування у разі смерті.

Заявник при поданні заяви на одноразову чи дворазову візу повинен підтвердити, що має медичне страхування та страхування від нещасного випадку, яке охоплює весь період перебування в Хорватії.

Заявник при поданні заяви на багаторазову візу повинен підтвердити, що має поліс належного і дійсного медичного страхування та страхування від нещасного випадку, яке покриває період першого планованого перебування.

Заявник оформлює страхування у страховій компанії в країні проживання. Фізична або юридична особа з Хорватії, котра запрошує заявника, може скласти на його користь договір про медичне страхування та страхування від нещасного випадку зі страховою компанією в Республіці Хорватії.

Іноземець, якому погоджено отримання багаторазової візи підписує Заяву про медичне страхування та страхування від нещасного випадку для подальших візитів.

 

5. документи, що підтверджують:

  • мету перебування,
  • забезпечення житлом,
  • забезпечення засобів на утримання протягом перебування в Хорватії та повернення в державу проживання,
  • транспортний засіб та намір повернення до країни проживання, чи можливість в’їзду до третьої країни

6. підтвердження про сплату консульського збору – сплачується у відділенні банку на основі квитанції, отриманої при подачі заяви на отримання візи

Консульський співробітник, якщо вважатиме необхідним, може вимагати додаткові підтверджуючі документи від заявника.

ПОЇЗДКИ НЕПОВНОЛІТНІХ ОСІБ

Заяву за неповнолітню особу подає один з батьків (законний опікун) і додає свідоцтво про народження дитини.

Якщо дитина подорожує без батьків (законного опікуна), до заяви додається і завірений дозвіл одного з батьків, в якому наводиться: особові дані батьків, мета і терміни перебування в Хорватіїi, період перебування в Хорватії, період на який дається дозвіл, підпис. Якщо дитина їде у супроводі іншої дорослої особи, у дозволі наводяться і особові дані цієї особи.

Дозвіл завіряється у нотаріуса. Переклад хорватською мовою не потрібен.

У разі якщо організовано подорожує група дітей, замість дозволу додається офіційне підтвердження установи – організатора поїздки, в якій наводяться дані про поїздку та список дітей, а також дані супроводжуючих осіб.

МЕТА ПЕРЕБУВАННЯ

Метою перебування в Хорватії може бути: туристичний візит, діловий візит, візит до родини/друзів, культура, спорт, офіційний візит, лікування, транзит та інше.

Туристична поїздка

Якщо метою візиту до Хорватії є туризм, то до основного переліку документів (заява, фотографія, паспорт, медичне страхування, консульський збір), на підтвердження мети і місця перебування надаються:

  • готель, хостел, кемпінг – підтвердження про бронювання житла, підтвердження про сплачену туристичну путівку (ваучер), організовану туристичну поїздку та інш.
  • приватні апартаменти – підтвердження про бронювання житла у приватної особи підприємця, та копія рішення компетентного органу з дозволом надавати туристичні послуги, (рішення місцевого органу управління/свідоцтво підприємця)
  • використання (власної) нерухомості - підтвердження про володіння нерухомістю (свідоцтво про власність/виписка з земельної книги), договір про оренду нерухомості; запрошення/заява іноземного власника
  • морський туризм – підтвердження про бронювання/оплату місця на причалі в РХ, виписка з реєстру судів, підтвердження про оплату чартеру
  • одноденна екскурсія в Хорватію (з Чорногорії, Боснії і Герцеговини) – підтвердження туристичної агенції про оплату екскурсії; підтвердження про оренду автомобіля (Rent a Car), i т.д.

Aкредитована туристична агенція

Заяви на групові або індивідуальні туристичні поїздки подає уповноважений представник агенції.

На кожну окрему поїздку агенція подає наступні документи:

· підтвердження про організовану туристичну поїздку (ваучер)

· перелік осіб, які подорожують (ім’я, прізвище, номер паспорту)

· інформація про розміщення в Хорватії (адреса, номер телефону)

· інформація про транспорт

· колективне або індивідуальне медичне страхування

· підтвердження про сплату консульського збору

I на кожну особу, яка подорожує:

· заява на отримання візи з особистим підписом заявника

· дійсний закордонний паспорт

· кольорова фотографія 3,5 x 4,5 см

Посольство має право викликати на співбесіду та вимагати додаткові документи від будь-якої особи з групи.

Перелік акредитованих агенцій

Діловий візит

- на підтвердження мети перебування необхідно надати письмову заяву особи, що запрошує (юридичної особи, торгового товариства, адміністрації, філіалу), яка повинна містити наступні дані:

· стосовно особи, яку запрошують: ім’я та прізвище, дата народження, стать, громадянство, № паспорту, період і мету перебування, кількість в’їздів, а також ім’я неповнолітньої особи, якщо така супроводжує

· для юридичної особи, торгового товариства або організації, яка надсилає запрошення: повну назву і адресу, а також

– якщо заява видана організацією ім’я і посада особи, яка підписала заяву;

– якщо запрошення надіслано юридичною особою або торговим товариством, або представництвом або філіалом, які основані на державній території країни-члена, реєстраційний номер відповідно до національного законодавства

Приватна поїздка (поїздка до родичів, друзів)

- якщо заявник є близьким родичем (один з членів подружжя, дитина, один з батьків/опікун, дідусь/бабуся, онук) хорватського громадянина або громадянина України, який законно проживає в Хорватії, необхідно надати документ на підтвердження родинного зв’язку (свідоцтво про народження/ свідоцтво про шлюб), а також письмову заяву особи, що запрошує, яка має містити наступну інформацію:

· по кожній особі, що запрошується: ім’я та прізвище, дата народження, стать, громадянство, № паспорту, терміни і мету перебування, кількість в’їздів

· для особи, яка надсилає запрошення: ім’я та прізвище, адреса

- якщо заявник є другом/далеким родичем необхідно надати запрошення фізичної особи

Гарантом може виступати громадянин Хорватії або іноземець, який має дозвіл на проживання в Хорватії та має джерело доходу чи кошти в Хорватії. До гарантійного листа-запрошення гарант додає підтвердження про постійне джерело доходу (довідка про заробітну плату, довідка про пенсію) за останні три місяці або відповідний доказ про наявність коштів у банку.

Гарант повинен завірити свій підпис на гарантійному листі-запрошенні у нотаріуса.

Офіційний візит –запрошення хорватського державного органу, нота МЗС або дипломатичної/ консульської місії (оригінал не обов’язковий).

Культура - письмова заява організатора культурної акції (у якій повинна бути наступна інформація: дані по особі/-ама, яку запрошують, мета та тривалість перебування, а також ідентифікаційний номер юридичної особи або ім’я, прізвище і посаду особи, яка підписує документ). Оригінал заяви не обов’язковий.

Спорт – письмова заява організації, що приймає спортивні змагання (у якій повинна бути наступна інформація: дані по особі/-ама, яку запрошують, мета та тривалість перебування, а також ідентифікаційний номер юридичної особи або ім’я, прізвище і посаду особи, яка підписує документ). Оригінал заяви не обов’язковий.

Лікування - офіційний документ медичного закладу, яким підтверджується, що заклад приймає цю особу для надання медичної допомоги, підтвердження оплати лікування або підтвердження достатньої кількості коштів для оплати лікування або массажу в Броварах

Участь у наукових, культурних, мистецьких заходах чи програмах; конгресний туризм

  • організатор хорватська юридична особаписьмова заява організації, що приймає (у якій повинна бути наступна інформація: дані по особі/-ама, яку запрошують, мета та тривалість перебування, а також ідентифікаційний номер юридичної особи або ім’я, прізвище і посаду особи, яка підписує документ). Оригінал заяви не обов’язковий.
  • іноземний організатор – письмова заява організатора, що підтверджує участь заявника в згаданих заходах, підтвердження про сплату реєстраційного внеску, бронювання житла або інші відповідні документи. Оригінал заяви не обов’язковий.

ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЖИТЛОМ

  • письмова заява, гарантійний лист-запрошення або запрошення
  • бронювання готелю або підтвердження про бронювання житла у приватного власника
  • підтвердження про оренду або володіння нерухомістю в Хорватії
  • підтвердження про володіння або оренду судна, яхти, або підтвердження про оплату/бронювання яхти і т.д.

 

ЗАСОБИ НА УТРИМАННЯ ПРОТЯГОМ ПЕРЕБУВАННЯ В ХОРВАТІЇ

  • довідка з банку, відповідна довідка про постійне джерело доходу заявника чи особи, яка за законом зобов’язана його утримувати,
  • готівкові кошти,
  • засоби безготівкового розрахунку (дорожні чеки, кредитні картки та інш.),
  • завірена заява, якою третя юридична або фізична особа-спонсор зобов’язується взяти на себе витрати на утримання, з відповідним доказом платоспроможності цієї особи

 

ТРАНСПОРТНИЙ ЗАСІБ ТА НАМІР ПОВЕРНЕННЯ ДО КРАЇНИ ПРОЖИВАННЯ

  • зворотній квиток,
  • техпаспорт та посвідчення водія (якщо їдуть власним транспортним засобом),
  • довідка з роботи, навчального закладу,
  • підтвердження про володіння нерухомістю та інш.

ВІЗА З МЕТОЮ ТРАНЗИТУ

Необхідно:

  • заява на отримання візи, дійсний закордонний паспорт, кольорова фотографія (3,5x4,5 см),
  • підтвердження про транспортний засіб,
  • підтвердження про забезпечення засобів на утримання,
  • медичне страхування,
  • документи, що підтверджують можливість в’їзду до країни кінцевого призначення (напр. віза)

КОНСУЛЬСЬКИЙ ЗБІР

Збір сплачується при поданні документів. У разі відмови консульський збір не повертається.

ГРОМАДЯНИ УКРАЇНИ

Консульський збір за заяву на отримання візи HRK EUR USD
короткотермінова віза 260,00 35 44

 

Українські громадяни, що звільняються від сплати консульського збору при поданні заяви на отримання візи:

(a) близькі родичі (чоловік/дружина, діти, батьки, дідусі і бабусі, а також онуки) громадян Хорватії або громадян України, які на законних підставах проживають на території Хорватії

(b) члени офіційних делегацій, які на основі офіційного запрошення беруть участь у зустрічах, нарадах, переговорах або у програмах обміну

(c) члени національних і регіональних урядів і парламентів, конституційних і верховних судів

(d) учні, студенти, аспіранти і викладачі, які їх супроводжують, що їдуть з метою навчання або професійного стажування

(e) інваліди та особи, які, за потребою, їх супроводжують

(f) особи, які здійснюють подорож з гуманітарних причин, а також з метою отримання термінової медичної допомоги, а також особи, які їх супроводжують, та особи, які їдуть на похорони близьких родичів, чи особи, які відвідують тяжко хворого близького родича;

(g) учасники міжнародних спортивних змагань і особи, які їх супроводжують

(h) особи, які беруть участь у наукових, культурних і мистецьких заходах, включаючи університетські та інші програми обміну

(i) учасники офіційних програм обміну, які організують міста-побратими та інші місцеві органи

(j) журналісти та члени технічного персоналу, який їх супроводжує

(k) пенсіонери

(l) водії, які займаються міжнародними перевезеннями товарів та пасажирів на державну територію країн-членів транспортними засобами, зареєстрованими в Україні

(m) члени екіпажу, які супроводжують потяги, вагони-рефрижератори, локомотиви у потягах міжнародного сполучення, які прямують на територію країн-членів

(n) діти віком до 18 років i діти на утриманні віком до 21 року

(o) представники релігійних общин

(p) представники різних професій, що беруть участь у міжнародних виставках, конференціях, симпозіумах, семінарах та інших подібних заходах, що відбуваються на державній території країн-членів

(q) учасники віком до 25 років, які беруть участь у семінарах, конференціях, спортивних, культурних або освітніх заходах, що проводяться некомерційними організаціями

(r) представники громадських організацій, які подорожують з метою освітньої підготовки, семінарів, конференцій, у тому числі в рамках програм обміну;

(s) учасники офіційних програм прикордонного співробітництва Європейського союзу, таких як Європейське Сусідство (European Neighbourhood and Partnership Instrument - ENPI)

 

ГРОМАДЯНИ МОЛДОВИ, ГРУЗІЇ, РОСІЙСЬКОЇ ФЕДЕРАЦІЇ

Консульський збір за заяву на отримання візи HRK EUR USD
короткотермінова віза 260,00 35 44

 

ІНШІ

 

Kонсульський збір за заяву на отримання візи HRK EUR USD
Короткотермінова віза 460,00 60 79

 

 

 


 

 

 

 

 


Читать все отзывы

Отзывы о Хорватии

Фестиваль молодого вина в Хорватии Фотографий: 59

Фестиваль молодого вина в Хорватии

16.08.2018
Город: Ровинь
Автор: Адриатика
Полуостров Истрия (Хорватия) известен как регион виноделия. Уникальное расположение полуострова и мягкий климат, способствовали развитию виноделия еще в средневековье. Кроме виноделья, хорошо развито...
Ровинь. Неутоляемое любопытство Фотографий: 14

Ровинь. Неутоляемое любопытство

29.01.2013
Город: Ровинь
Автор: Адриатика
Спасибо Хорватии за безвизовый режим и наше счастливое детство прекрасный отдых!Все вышло как нельзя лучше, кроме трудностей с авиабилетами, но это мелочи. Кстати, а/к Windrose оказалась не такой уж плохой...
Брела. Хорватия. Фотографий: 34

Брела. Хорватия.

03.08.2016
Город: Брела
Автор: Адриатика
Брела – небольшой поселок на Макарской ривьере, что в Средней Далмации. Брела уникальна. Пожалуй, второго такого места в Хорватии нет. Она вся утопает в соснах. Причем сосны не простые, а какие-то особенные,...
Лето на о.Локрум Фотографий: 20

Лето на о.Локрум

04.02.2013
Город: Дубровник
Автор: Адриатика
Пока за окном стужа и распродажи, продолжу про лето. Там в предыдущей фотосессии про Дубровник была фотография с островом на заднем плане. Вот про него речь и пойдет. Островок называется Локрум, а добраться на него...
автотрип по Европе до Хорватии. Плитвицкие озера. Фотографий: 26

автотрип по Европе до Хорватии. Плитвицкие озера.

16.08.2016
Город: Плитвице
Автор: Адриатика
В 11.20 стартовали из Vizinada.  В 12.15 уже подъехали к туннелю Uchka, платить нужно на въезде (29 кун). Дальше платный участок стоил 71 куну (9,6 евро).  Изначально координаты Плитвицких озер у...




Смотреть все видео

Видео о Хорватии